ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 13.04.2022 17:02

Пантаївська селищна рада, повідомляє, що власники житла, які безкоштовно прихистили внутрішньо переміщених осіб отримають гарантовану державну підтримку в розмірі близько 450 грн на місяць за кожну прийняту особу, незалежно від віку, для компенсації витрат на комунальні послуги. Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких жиле приміщення надавалося для розміщення внутрішньо переміщеної особи, з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб, але не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб інформації про розміщення внутрішньо переміщеної особи у відповідному жилому приміщенні.
              Зважаючи на вищевказане та значну кількість людей, які потребують житла, Пантаївська селищна рада звертається до небайдужих мешканців громади з проханням надати прихисток внутрішньо-переміщеним особам, надати притулок, розмістити у себе дома на якийсь час.
Якщо є вільні місця у приватних садибах, власники яких готові прийняти переселенців.
             Не будьте байдужими!
            Дані можна надати в Пантаївську селищну раду чи старостам сіл Бандурівка та Диківка.