Чат-бот для пошуку зниклих родичів в Україні та за кордоном

Дата: 05.04.2022 11:01

В Україні запустили чат-бот для пошуку зниклих родичів під назвою «Знайди рідних».

Там можна шукати людей всередині країни та за кордоном, якщо з ними втрачений зв’язок.

Засновники боту кажуть, що персональні дані учасників надійно захищені, а інформація про їхнє місцезнаходження надається лише після підтвердження згоди того, кого розшукують.

Скористатися ботом можна через додаток Telegram за посиланням https://t.me/Family_Search_bot

Відеоінструкція для полегшення користування чат-ботом "Знайди рідних" розміщена на сайті.

Бот створили Міжнародна асоціація кібербезпеки, Центр методик та координації криптографічного розвитку та Міжнародний жіночий рух «За сімейні цінності».Фото без опису