ДОЛУЧЕННЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ ПЛАТФОРМИ ПРОДОВОЛЬЧОЇ БЕЗПЕКИ

Дата: 05.04.2022 09:11

3 метою забезпечення продовольчої безпеки держави та для допомоги підприсмствам у налагодженні безперебійної операційної роботи, відбудові харчових ланцюгів з продажу виробленої продукціі та постачання сировини та відновленні логістичних зв’язків, Держпродспоживслужбою України за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки та Міністерства аграрної політики та продовольства створено Національну платформу продовольчої безпеки https://dpss.creatio.com/ (далі — Платформа).

Платформа дозволяс учасникам ринку обмінюватися інформаціею про потреби та наявні пропозиціі у режимі реального часу. Це в свою чергу, надае змогу сформувати нові харчові ланцюги з постачання сировини в умовах военного стану, відновити логістичні ланцюги постачання, а також централізувати зусилля донорів й організаторів гуманітарної допомоги Україні.

За допомогою Платформи користувачі мають змогу:

• знайти можливі ринки збуту власної продукцн,
  • знайти постачальників, які сьогодні працюють в Україні;
  • сформувати власні потреби у необхідних товарах;
  • замовити a6o запропонувати логістичні послуги;
  • отримати будь-яку технічну підтримку;
  • замовити консультацію у зв’язку зі зміною локаціі щодо отримання дозвільних документів на виробництво;
  • отримати інформацію для сприяння експорту надлишкової продукціі a6o включения необхідних потреб для переліку критичного імпорту.

до Платформи долучаються:

• територіальні органи та місцеві військові адміністраціі,
  • виробники продукції;
  • торгівельні мережі та крамниці;
  • логістичні компанlі;
  • об’еднання, що займаються формуванням та доставленням гуманітарних вантажів.

Реестрація та робота на Платформі https://dpss.creatio.com/ безкоштовна. Ознайомитися з інструкціею користувача можна на початковій сторінці

Платформи.

Постійну   підтримку  можна  отримати  за   телефоном   (098)   132-67-05

(Оксана Гуменюк, м. Київ).