До уваги мешканців громади!

Дата: 02.04.2022 18:50

До уваги мешканців громади!

Громадянам, які безоплатно дали прихисток внутрішньо переміщеним особам, які перемістилися з територій де ведуться бойові дії, можуть отримати компенсацію витрат за тимчасове розміщення вищезгаданих осіб.

Компенсація надається громадянам України віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень і безоплатно розміщували в своїх будинках.

Власник житлового приміщення зобов’язаний не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб надати до ЦНАПу Пантаївської селищної ради такі документи:

-заяву у якій зазначити прізвище, ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб;

- копії документів, що посвідчують їх особу;

-банківські реквізити для перерахування компенсацій.

Сума компенсації розраховується з урахуванням кількості днів, протягом яких жиле приміщення надавалося для розміщення внутрішньо переміщеної особи, але не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про таких осіб.

Сума компенсації за кожен людино-день визначається на рівні 14,77 гривні, тобто за повний місяць проживання 450 грн. за кожну особу за умови відсутності заборгованості власника житлового приміщення за житлово-комунальні послуги.