Cтартує освiтнiй проект для школярiв 5-11 класiв «Навчання без меж»

Дата: 17.03.2022 10:45

Інформусмо, що 14 березня на українському телебаченнi за iнiцiативи Мiнiстерства освiти i науки України та Мiнiстерства культури та iнформацiйної полiтики України стартує освiтнiй проект для школярiв 5-11 класiв «Навчання без меж».

Проект передбачас трансляцiю вiдеоурокiв для школярiв 5-11 класiв. Кожен день буде присвячений окремiй дисциплiнi. З 14 до 18 березня транслюватимуться такi уроки:

14 березня - українська мова;

15 березня - математика;

16 березня - iсторiя України;

17 березня - українська мова;

18 березня -математика.

Дитячий телеканал «Пiксель» транслюватиме уроки для 5-ro класу щоденно о 10:00 та для

6-ro класу об 11 :00. Канал «ПЛЮСПЛЮС» показуватиме уроки для школярiв трьох класiв:

7-ro з 10:00 щоденно, 8-гo -з 11 :00 та 11-гo класу-з 12:00. Реriональнi канали «Суспiльного» вiдповiдно транслюватимуть заняття для 9-го класу о 10:00 та для 10-гo класу -об 11 :00.

Також yci зазначенi уроки можна буде переrлянути на платформах онлайн телебачення MEGOGO, «Київстар ТБ», l + 1 video, sweet.tv як у прямому eфipi, так i в будь-який -зручний час безкоштовно.