Недопущення несанкціонованого поширення інформації про розташування військових, інфраструктурних, оборонних об'єктів

Дата: 15.03.2022 09:17

«Під час війни фатально небезпечно повідомляти про знаходження або відсутність будь-якого озброєння та військової техніки ЗСУ з прив’язкою до населених пунктів», - наголосила Маляр.

«Не треба говорити чи писати - ракета влучила у школу #7. Доцільніше заявити - ракета влучила у такому-то населеному пункті в житловий квартал», - зауважила вона.

Також, за словами Маляр, «не варто говорити - ракетою цілились у вокзал, але потрапили у лікарню, яка знаходиться недалеко».

«Не треба говорити - ракета влучила у склад поряд з аеродромом. Бо прилетить друга, третя і вже точно влучить в аеродром», - підкреслила заступниця міністра.

Як зазначила Маляр, це важливо, «тому що 80% розвід інформації відпрацьовується з відкритих джерел. І такі повідомлення дозволяють ворогу коригувати вогонь по ваших же населених пунктах».

«Якщо ви повідомляєте, що цілили в один об‘єкт, але не влучили, то ворог може зробити це вдруге аби таки влучити»