Саме 20 лютого на державному рівні вшановують День пам'яті Героїв Небесної Сотні!

Дата: 20.02.2022 10:12

Саме 20 лютого на державному рівні вшановують День пам'яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності 2013-2014 років, та всіх українських воїнів та воїнок, які беруть участь у захисті незалежності, територіальної цілісності та недоторканості України.

Пам'ятний день встановлено Указом Президента України від 11 лютого 2015 року з метою увінчення великої людської, громадської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Подвиг безстрашних лицарів, озброєних лише бруківкою та любов’ю до України, згуртував увесь цивілізований світ на підтримку нашого вибору і нині продовжує надихати мільйони українських патріотів на рішучу боротьбу.

З гордістю і вдячністю віддаємо шану тим героям чия самопожертва стала запорукою перемоги Революції Гідності.  Саме  незламний український духу, відданість ідеалам, гідність та  жага свободи, дала можливість українцям обрати європейський напрям життя, розбудовувати демократичну сильну і процвітаючу країну.

Усі Герої залишаться в пам’яті народу назавжди, є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Слава Героям Небесної Сотні!  Слава Україні!