Шановні мешканці громади! Вітаємо Вас з Днем Державного Герба України!

Дата: 18.02.2022 20:13

Шановні мешканці громади!

Вітаємо Вас з Днем Державного Герба України!

Саме 19 лютого, 30 років тому, в недалекому 1992 році Верховна Рада України затвердила своєю постановою малий Державний Герб незалежної України. Ним став золотий тризуб на синьому щиті – національний символ українців. Тризуб як державний символ України був обраний недаремно, адже він зв’язаний з нашою тисячолітньою державною, політичною i культурною історією. Це символ держави, що пройшов довгий і водночас трагічний шлях, з яким український народ закріплював віковічну мрію про державність, соборність і незалежність.

Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «Воля». Це один із символів нашої державності, який незримими нитками згуртовує нас, робить єдиною і неповторною нацією.

Вітаємо Вас із цим визначним днем!

Бажаємо кожному з Вас єднання заради мирного неба над Україною, благополуччя і добробуту у ваших родинах та світлого майбутнього для нових поколінь українських патріотів.