Зроби щеплення – захисти себе та рідних!

Дата: 09.02.2022 11:55

Зроби щеплення – захисти себе та рідних!

За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 72 007 осіб. З них вакциновано першою  дозою – 21 212 людей, отримали другу дозу –  31 007 осіб, отримали додаткову дозу – 688 осіб, отримали ревакцинальну (бустерну) дозу – 19 100 осіб.

На Кіровоградщині - 328 людей захворіли на коронавірус, 116 - хворих одужали та 6 померли (з них 2 мешканці нашої громади)

Найефективніший спосіб запобігти COVID-19 – це вакцинація, єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Мета імунізації – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

Подбайте заздалегідь про своє здоров’я та благополуччя своїх близьких! Захистіть свій імунітет та пройдіть безоплатну та добровільну вакцинацію!

Щеплення від COVID – 19 на території громади проводиться в

Пантаївській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що знаходиться за адресою: вул. Миру, 13, смт Пантаївка;

Диківській амбулаторії загальної практики сімейної медицини (вул. Спичака, 1, с. Диківка);

Бандурівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини (провул. Шкільний, 2Б, с. Бандурівка).

Будь ласка, не нехтуйте своєю безпекою, не зневажайте карантинні правила!