До уваги фермерів та одноосібників !

Дата: 26.01.2022 14:09

До чого готуватися фермеру, який планує зайнятися тваринництвом? Наскільки важлива селекція у тваринництві? Ці та інші питання разом із спільнотою Best Agro розглянули на черговому мітапі.

Спікерів було двоє – Олександр Березюк та Світлана Сідашова.

Розпочнемо по порядку.

Олександр Березюк розповів про проект Укрмілкінвест, завдяки якому кількість сімейних ферм в Україні зростає. Шлях від звичайної родини до сімейної ферми цікавий і не завжди легкий. Він сповнений як ризиками, так і можливостями.

Отож, фермер, який вирішив зайнятися тваринництвом, повинен підготуватися до окупності у мінімум 3-6 років, бути готовим до великих стартових витрат і сезонних коливань цін на молоко. Окрім цього, ціновий диктат молокопереробних підприємств і нерозвинений ринок якісного поголів’я додадуть клопотів. Хоча натомість ви отримаєте і чимало можливостей. Насамперед, завдяки регулярному доходу не тільки від молока, а і побічних продуктів, ненасиченому молоком ринку та великою кількістю державних програм підтримки.

Щоправда, після того, як ви почнете займатися тваринництвом, чималу увагу вам необхідно приділити селекції. Про це детально розповіла Світлана Сідашова, яка є спеціалістом у цій сфері.

Ми зберегли для вас сьогоднішній мітап за посиланням:

bit.ly/3KGjDZr

Дякуємо усім за участь і з нетерпінням чекаємо вас на наступних зустрічах!

Ваші Best Agro!