ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта "Про встановлення ставок туристичного збору на території Пантаївської територіальної громади"

Дата: 29.12.2021 11:38

про базове відстеження результативності регуляторного акта

1.Вид та назва регуляторного акту: рішення Пантаївської селищної ради від 24.06.2021 року №237 "Про встановлення ставок туристичного збору на території Пантаївської територіальної громади".

2.Назва виконавця заходів з відстеження: фінансовий відділ Пантаївської селищної ради.

3. Цілі прийняття акту: встановлення ставок туристичного збору відповідно до вимог Податкового кодексу України; надходження до селищного бюджету територіальної громади податкових надходжень від сплати  туристичного збору, що дозволить збалансувати інтереси суб’єктів господарювання, населення, органів влади; забезпечення виконання програм; дотримання вимог законодавства, зокрема Податкового кодексу України; прозорість та відкритість діяльності органів місцевої влади.

4. Строк виконання заходів з відстеження: 29.11.2021р.-29.12.2021р.

5. Тип відстеження: базове.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Враховуючи цілі регулювання для відстеження результативності регуляторного акту були визначені такі показники результативності:

розмір надходжень до бюджету громади;

кількість суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта;

розмір коштів і час, що витрачатимуться СГ та/або фізичними особами, пов'язаними з виконанням вимог акта;

рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

Показник

2022 рік

2023 рік

2024 рік

2025 рік

Розмір надходжень до бюджету громади, грн.

*

Кількість суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта

-

Розмір коштів і час, що витрачатимуться СГ та/або фізичними особами, пов'язаними з виконанням вимог акта

Час затрачений на ознайомлення з рішенням  та внесення змін до внутрішніх процедур обліку та  звітності становить 2,5 години для одного суб'єкта господарювання, в грошовому вираженні витрати  для 2 суб'єктів господарювання становлять 190,3 грн.

Рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта

Всі суб’єкти господарювання будуть проінформовані про рішення Пантаївської селищної ради шляхом опублікування його на офіційному веб-сайті Пантаївської селищної ради.

*На даний час суб'єкти господарювання, на яких буде поширюватись дія даного регуляторного акта відсутні, тому не можливо розрахувати розмір надходжень до бюджету громади.

Заступник селищного голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                               Сергій КУЛИК