ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Дата: 04.01.2022 14:33

Центр надання адміністративних послуг Пантаївської селищної ради (далі ЦНАП) утворено рішенням Пантаївської селищної ради від 16 грудня 2021 року.

Основними завданнями ЦНАПу є: створення максимально комфортних та сприятливих умов та впровадження зручного графіку прийому мешканців громади, скорочення і спрощення процедур отримання необхідних документів, унеможливлення будь-яких корупційних дій з боку посадових осіб, відповідальних за підготовку документів дозвільного характеру та результатів надання адміністративних послуг.

Діяльність ЦНАПУ здійснюється за принципами:

• прозорості, відкритості та послідовності дій при наданні адміністративних послуг;
  • інформованості - забезпечення суб’єктів звернення вичерпною інформацією щодо адміністративних послуг;
  • зворотного зв’язку - встановлення зворотного зв’язку із суб’єктом звернення;
  • організаційної єдності - взаємодія адміністраторів ЦНАП з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Метою роботи Центру є надання якісних адміністративних послуг суб’єктам звернень.

Звернувшись до ЦНАПу , громадяни мають змогу:

• отримати консультації спеціалістів;
  • визначитись з переліком необхідних документів для отримання документів дозвільного характеру чи адміністративних послуг.

В Центрі надається 178 адміністративних послуг, затверджених рішенням сесії Пантаївської селищної від 23 грудня 2021 року №396.

Протягом  січня – грудня 2021 року  за отриманням адміністративних послуг до Центру звернулось 3191 громадян. Адміністраторами ЦНАПу видано 3134 результатів послуг, що в середньому за місяць  складає  266 послуг. Спеціалістами надано 3334 консультацій.

У ЦНАПі ви можете отримати послуги з оформлення земельних ділянок (присадибну ділянку, для ведення особистого селянського господарства, городництва, садівництва, оренди), реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання, отримати довідку про склад сім'ї, подати документи на субсидію, пільги, на отримання натуральної допомоги при народженні дитини "пакунок малюка", оформити державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям, багатодітним родинам, матерям-одиначкам та інші.

Кожної четвертої середи місяця здійснюється прийом спеціалістами головного управління Пенсійного фонду України в Кіровогорадській області, послуги отримали 142 жителя громади.

В останній четвер кожного місяця здійснюється консультативний прийом спеціалістами Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Адміністратори ЦНАПу мають доступ до порталу "Дія". На інформаційних стендах в приміщення відділу розміщено QR-коди, за допомогою яких громадяни мають можливість отримати копії цифрових документів.

Також, адміністратори ЦНАПу залюбки допоможуть вам згенерувати COVID–сертифікат.

На офіційному сайті селищної ради створений розділ "Центр надання адміністративних послуг", де можна отримати актуальну інформацію про отримання адміністративних послуг.