Шановні мешканці громади! Вітаємо Вас з Новим роком!

Дата: 31.12.2021 10:27

Ось і настав час перегорнути останню сторінку 2021 року, який наповнив наше життя не тільки змінами та напруженою працею, а й подіями, спогадами, зустрічами, добрими новинами.

2021 рік відходить в історію, змінивши нас. Він навчив нас радіти спільним успіхам і результатам,  жити і діяти в нових умовах, дієво реагувати на зміни, згуртував нас, збагатив новим досвідом.

Прийдешній 2022 рік готує нам нові плани і виклики, поряд з цим, відкриває нові можливості. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Бажаємо, щоб Новий рік приніс багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай у Вашому домі назавжди оселяться щастя, доброта, взаєморозуміння та взаємоповага. Нехай  у році прийдешньому життя сповниться яскравими фарбами, а проблеми та невдачі обходять Вас стороною.

Залиште всі негаразди позаду і в цю новорічну ніч повірте в диво, воно обов'язково збудеться!

З новим 2022 роком!!!