Скупчення людей під час новорічних свят – додатковий ризик поширення коронавірусної хвороби

Дата: 29.12.2021 11:35

В передсвяткові дні збільшується кількість заходів, де в одному місці збираються великі групи людей. Це може спричинити істотний ризик збільшення захворюваності на COVID-19.

Напередодні новорічно-різдвяних свят просимо Вас дотримуватись карантинних обмежень, особливо щодо правильного використання захисних масок, уникати скупчення людей, триматись на відстані 1,5 м від інших відвідувачів закладів та частіше обробляти руки антисептиком.

Пам’ятайте, що недотримання карантинних заходів та рекомендацій може призвести до масового захворювання, адже COVID-19 не знає вихідних та свят!

Зробіть вакцинацію, бережіть себе, близьких та не наражайте на небезпеку оточуючих!