Захисти себе вже сьогодні - вакцинуйся!

Дата: 23.12.2021 09:22

Кожен українець, незважаючи на належність до групи професійного,  або медичного ризику, може захистити себе від COVID-19.

У зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від коронавірусу — люди 60+, люди із супутніми захворюваннями цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей, наприклад медики, освітяни, працівники державних органів. Вони мають найвищий ризик важкого перебігу COVID-19.

Нині в області хворіють  на коронавірус - 3480 людей. За осатаню добу захворіли 95 людей, з них 93 дорослих, 2 дитини та 3 хворих з Олександрійського району. Одужали 262 людини.

Щеплення — найбільш ефективний спосіб захистити себе від важкого перебігу коронавірусу, госпіталізації та летальних випадків Вакцини не гарантують 100% захисту від захворювання, тому у період пандемії навіть після щеплення потрібно дотримуватися протиепідемічних правил: носити маску, тримати дистанцію, уникати скупчень людей та мити руки.

Вакцинуватись важливо, навіть якщо Ви перехворіли.

Не будьте байдужими до своїх рідних та знайомих – вакцинуйтесь!