14 грудня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 16.12.2021 10:21

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

14 грудня 2021 року під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Олександра Сергєєва відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Пантаївської селищної ради.

Члени комісії розглянули питання доцільності (недоцільності) проживання малолітньої дитини з батьком та ситуації, що склалися у сім'ях смт Пантаївки та с. Бандурівка.

За результатами розгляду питань членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.