Програма Президента України надання допомоги "єПідтримка"

Дата: 08.12.2021 13:48

Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма).

Попередньо Програмою передбачено надання державної підтримки в розмірі 1000 гривень повнолітнім громадянам. За ці кошти громадяни зможуть придбати абонемент у спорт-зал чи фітнес-клуб, відвідати кінотеатр, музей або купити квитки на внутрішні авіа- та залізничні рейси.