Продовжено обстеження суб'єктів господарювання громади щодо дотримання законодавства про оплату праці та зайнятість населення та протидії незаконного обігу підакцизних товарів

Дата: 24.11.2021 18:03

23 листопада 2021 року робочими групами з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та з проотидії незаконному обігу підакцизних товарів Пантаївської селищної ради в складі представників окремих підрозділів селищної ради, Олександрійського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок Управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління Державної податкової служби у Кіровоградської області, Олександрійського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області здійснено виїзд на територію смт. Пантаївка, с. Диківка, с. Бандурівка, с. Ясинуватка.

Обстежено 9 суб’єктів господарювання у галузі торгівлі щодо стану оформлення трудових відносин з найманими працівниками, рівня заробітної плати та незаконного обігу підакцизних товарів.

На даний час опрацьовуються матеріали отриманні під час здійснення вивчення стану справ робочою групою.

Під час рейду проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців щодо відповідальності за нелегальну зайнятість, необхідності виплати офіційної заробітної плати та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.