Припинити пандемію можливо лише за умови масової вакцинації!

Дата: 10.11.2021 13:17

Припинити пандемію можливо лише за умови масової вакцинації!

Шановні жителі громади! Пройдіть вакцинацію проти COVID-19.

Мова фактів говорить, що імунізація шляхом проведення щеплень рятує мільйони життів. Вакцинація отримала широке визнання як один з найдієвіших засобів у сфері охорони здоров’я.

Вакцини від мікроорганізмів, що спричинюють захворювання, здатні підготувати імунітет тіла й таким чином допомогти боротись або запобігти інфекції. Побутує думка, що імунізація є менш ризикованим та простішим шляхом набуття імунітету до певної хвороби, аніж перенесення м’якшої форми самої хвороби.

Як зазначив міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, у країнах Європи із охопленням вакцинацією понад 50% населення рівень летальності від коронавірусу впав утричі. Так, у Великій Британії при майже однаковій з Україною кількості нових випадків захворювання летальність зменшилась вдесятеро. Рівень вакцинації по країні – близько 67%.

Бельгія, попри трикратне зростання кількості випадків, пов’язане в тому числі з послабленням протиепідемічних заходів, має наразі найнижчий відсоток летальних випадків в Європі. І знову ж таки, цього вдалося досягти завдяки великому відсотку вакцинації. В цілому, завдяки вакцинації, країни Європи, що охопили щепленнями більше половини власного населення, в середньому зменшили кількість летальних випадків більш як втричі, а значна частина з них у 8-10 разів.

Лише завдяки проведенню масової вакцинації населення епідемічна ситуація покращиться і захворюваність на COVID-19 знизиться.