Подолаємо пандемію разом!

Дата: 02.11.2021 17:43

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, встановлено карантин, запроваджено обмежувальні протиепідемічні заходи та посилено вимоги до міжрегіональних пасажирських перевезень.

Починаючи із 21 жовтня в Україні автобусом та залізничним транспортом, у регіонах із "жовтим", "помаранчевим" чи "червоним" рівнями епідемічної небезпеки поширення COVID-19 дозволені лише за наявності у всіх водіїв та пасажирів одного із наступних документів:

документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів "жовтого" рівня епідемічної небезпеки;

міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях,

негативного результату тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);

негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Подбайте заздалегідь про своє здоров’я та благополуччя своїх близьких! Захистіть свій імунітет та пройдіть безоплатну та добровільну вакцинацію!