Підведено підсумки голосування за проєкти громадського бюджету (бюджету участі) Пантаївської селищної ради

Дата: 18.10.2021 15:09

12 жовтня 2021 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Кулика відбулося відкрите засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету (бюджету участі) Пантаївської селищної ради (далі - рада) з трансляцією в прямому ефірі, на якому підведено підсумки голосування за проєкти громадського бюджету Пантаївської селищної ради.

За результатами голосування сформовано та затверджено рейтинг проєктів громадського бюджету Пантаївської селищної ради на 2022 рік та перелік проєктів громадського бюджету Пантаївської селищної ради на 2022 рік, рекомендованих до фінансування (додаються).

Під час засідання було враховано всі зауваження та пропозиції присутніх осіб. Складено протокол та встановлено контроль за виконанням окремих рішень.