Вакцинація – це реальна можливість захиститись від коронавірусу!

Дата: 28.09.2021 10:44

Коронавірусна хвороба (COVID-19) відноситься до особливо небезпечних інфекційних хвороб. Нові штами коронавірусу SARS-CoV-2 мають високу інфекційність та імунну стійкість до антитіл. Вакцинація значно скорочує кількість захворівши та зменшує тяжкість протікання захворювання.

Будь ласка, не нехтуйте своєю безпекою, не зневажайте карантинні правила, навіть, якщо ви вакциновані, адже Ви й надалі можете бути носіями коронавірусної інфекції.

Вакцинація – це єдиний надійний захист від коронавірусної хвороби та її наслідків. Це швидко, просто та безпечно, а головне – краще, ніж дороговартісне лікування та реабілітація після наслідків перенесенного COVID-19.

Подбайте заздалегідь про своє здоров’я та благополуччя своїх близьких! Захистіть свій імунітет та пройдіть безоплатну та добровільну вакцинацію!