ДО УВАГИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ !

Дата: 07.09.2021 09:07

Про сільськогосподарське

дорадництво

Система сільськогосподарського дорадництва покликана сприяти підвищенню рівня знань і вдосконалення практичних навичок сільського населення та сільськогосподарських товаровиробників.

Протягом останніх років держава компенсує 90% вартості дорадчих послуг фермерам. З цього року впроваджується новий напрям державної підтримки для отримання дорадчих послуг - у період становлення (перші три роки від дати реєстрації) фермерським господарствам надаватиметься фінансова підтримка для отримання дорадчих послуг у розмірі 36 тис. грн., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року №384 "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств".

ГО СДС "Аграрна наука" готова забезпечити дорадчий супровід та надання фахових консультацій з питань обігу земель сільськогосподарського призначення, інновацій в сільському господарстві, податкових новацій в аграрному секторі, механізмів державної фінансової підтримки та інше.

За консультаціями звертатися до керівника організації Гуменюк Олени Борисівни, тел. 098 663 54 10.