Стартує Всеукраїнська благодійна акція "Милосердя"

Дата: 30.08.2021 12:57

Щороку на виконання розпорядження Президента України від 14 вересня 2000 року № 280/2000-рп в нашій країні проводиться Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя», під час якої надається допомога громадянам, які потрапили в скрутне становище.

З 1 вересня по 3 грудня 2021 року комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області» проводитиме акцію «Милосердя» на територіях Приютівської, Новопразької та Пантаївської селищних рад, присвячену Міжнародному дню людей похилого віку, Дню ветерана України та Міжнародному дню з людей обмеженими можливостями, під гаслом: «Добро триватиме доти, допоки людина безкорисливо допомагатиме людині».

Метою благодійної акції є привернення уваги суспільства до проблем людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших соціально незахищених верств населення шляхом надання їм матеріальної допомоги.

Під час акції «Милосердя» організаторами буде проводитись збір коштів, продуктів харчування, одягу, предметів першої необхідності для надання адресної допомоги нужденним громадянам.

Звертаємося до мешканців громад бути небайдужими та прийняти активну участь у проведенні благодійної акції.

Пункт збору продуктів харчування, одягу та предметів першої необхідності знаходиться за адресою: вул. Першотравнева, 5 м. Олександрія.

Контактна особа: Ткаченко Наталія Миколаївна, телефон: 098 854 09 35

м. Олександрія вул. Першотравнева, 5

РЕКВІЗИТИ для перерахування коштів:

Банк: ГУ ДКСУ в Кіровоградській області

МФО: 820172

р/р: UA768201720314291006301032434

ЄДРПОУ: 22215741

Отримувач коштів:

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Приютівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області»

Призначення платежу:

«Благодійні внески від _______(вказати від кого)»

Бажаємо усім міцного здоров’я, добробуту та миру!