"З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!"

Дата: 26.08.2021 15:16

Усі фото ТУТ
Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави, яка  прославлена своєю багатою історією та культурою, солов’їною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей.
На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування. Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.
Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи і саме зараз питання про незалежність держави, її цілісність та свободу народу постає особливо гостро. Однак, випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим.
День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

В рамках святкування 30-ї річниці Незалежності України по всій території нашої громади відбулися святкові заходи:

історична стежина "Вільна, могутня, єдина – ненька моя Україна!"
(с.Бандурівка);

святкова концертна програма "Люблю тебе, мій рідний край"(с.Диківка);  конкурсно розважальна програма для дітей "Моя Україна єдина і вільна" (с.Ясинуватка);

урочиста програма святкування 30-ї річниці Незалежності України «З Україною в серці»(селище Пантаївка).

Аматорські колективи будинку культури, музична школа, та жителі громади взяли участь у встановленні Національного рекорду України «Наймасовіше онлайн-виконання Державного Гімну України представниками територіальних громад Кіровоградської області»

Святкування продовжилось вітальними словами до присутніх,селищного голови Ігоря Бульби,  та урочистою церемонією вручення подяк селищної ради мешканцям нашої громади за високий професіоналізм, сумлінну працю, якісне виконання своїх обов’язків та з нагоди 30- ї річниці Дня незалежності України, а саме:

АНТОНЕНКО Людмилі Іванівні – вчителю початкових класів Ясинуватської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області;

БЕЗКОРОВАЙНІЙ Валентині Вікторівні - молодшому медичному працівнику Бандурівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;

ВОЛИНЕЦЬ Наталії Олексіївні – старості сіл Бандурівка, Ясинуватка, Оліївка, Морозівка;

ГОРІЄНКО Світлані Миколаївні - голові ветеранської ради
2010 – 2019 років;

ДИШУКУ Михайлу Миколайовичу – депутату Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області восьмого скликання;

КАРАУШУ Сергію Миколайовичу - депутату Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області восьмого скликання;

ЛАДИЧЕНКО Світлані Іванівні – продавцю магазину № 7 села Бандурівка;

ЛИТВИН Валентині Іванівні – завідуючій дошкільним закладом № 23 розрізу "Бандурівський" 1968-1997 років, Пантаївському селищному голові
2000 - 2002 років;

ОВСЯНІКУ Олександру Володимировичу – секретарю Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області, депутату Пантаївської селищної ради шостого, сьомого та восьмого скликань;

ПОГОРІЛОМУ Олександру Миколайовичу - Пантаївському селищному голові 2010-2015 років;

ТУЗ Лесі Олександрівні – адміністратору відділу "Центр надання адміністративних послуг" апарату Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області, депутату Пантаївської селищної ради 2006 - 2010 років;

ФЕДИСУ Василю Васильовичу – Ферапонту Української Православної церкви архистратига Михаїла.

Щиро вітаємо нагороджених, та бажаємо не зупинятися на досягнутому, а

впевнено крокувати до нових успіхів та вершин!

Під час урочистого заходу лунали музичні твори у виконанні працівників селищного будинку культури.

Молодь громади мала змогу долучитися до проведення публічної акції в рамках національної арт-події "Молодь inUA".

Урочистості завершилися в селищному будинку культури, де гості свята мали змогу переглянути  патріотичний фільм «Чорний ворон».