Відзначення Дня Державного Прапора України!

Дата: 25.08.2021 15:11

Усі фото ТУТ

23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. У серцях народу серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці.

Пантаївська селищна рада долучилася до святкування Дня Державного Прапора України По всій території громади під звуки Державного Гімну відбулось урочисте підняття жовто-блакитного стягу. Святковий захід розпочався з вітальних слів  голови громади Ігоря Бульби та музичних творів у виконанні працівників селищного будинку культури.

По закінченню урочистостей молодь нашої громади долучилася до  патріотичного велопробігу.