Роз'яснення щодо пенсійного забезпечення громадян

Дата: 28.07.2021 15:14

28 липня 2021 року в приміщені Центру надання адміністративних послуг Пантаївської селищної ради головними спеціалістами відділу обслуговування громадян №4 (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області було здійснено виїзний прийом жителів громади. За роз'ясненнями звернулися 21 особа. Актуальні питання на які були надані роз'яснення були такі:

- попередня правова оцінка документів необхідних для призначення пенсії за віком;

- визначення права на пенсію по втраті годувальника, як інваліда з дитинства;

- надано консультації з питань пенсійного законодавства;

- жителям громади видано 15 довідок про доходи.

Наступний прийом спеціалістами буде проведено 25 серпня 2021 року з 9:00 до 12:00. Запис на прийом громадян здійснюється у Центрі надання адміністративних послуг (вул. Миру, 7А).