Шановні мешканці об’єднаної громади! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

Дата: 25.06.2021 11:17

Прийняття Основного Закону України стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави, сприяло створенню могутньої основи для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови суспільства. Конституція – це втілення ідеалів свободи і справедливості, головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України.

Маю надію, що це свято об’єднає нас усіх у бажанні змінити життя на краще, проявляти відповідальність, самовіддано працювати, самореалізовуватись і цим забезпечити справжній розквіт усієї України. Нехай ніколи не залишає вас віра в світле майбутнє нашої держави, а досвід, творча енергія, сила і розум будуть спрямовані на благо власної родини і українського народу.

Бажаю Вам впевненості, успіхів, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і гордості за високе звання громадянина Української держави.

Миру Вам, добра і щастя!

Пантаївський селищний голова                          Ігор БУЛЬБА