"Укрпошта": Кабмін скасував примусове переведення пенсій на картки з 1 вересня

Дата: 23.06.2021 15:28

Кабінет Міністрів України скасував обов'язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня, як це раніше було закріплено його постановою №277 від 29 березня 2021 року.

"Поточний порядок доставки пенсій, субсидій та соціальних допомог через "Укрпошту" буде збережено щонайменше до 1 січня 2023 року", - наголошується в повідомленні на сайті поштового оператора.

Як наголошують в "Укрпошті", основна причина, за якою ініціативу відклали на два роки, - неготовність банківської інфраструктури та систематичне закриття банківських відділень.

"До 2023 року доставку пенсій, як і раніше, готівкою і додому, будуть здійснювати листоноші та відділення "Укрпошти". Впевнений, за цей час буде вироблено механіку, яка спростить доставку пенсій, але при цьому не створить проблем для пенсіонерів. Бо поки пропозиція їхати в карантин і оплачувати дорогу до райцентру, щоб зняти гроші з картки, виглядає як частина проблеми, а не рішення", - прокоментував ситуацію генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський.