До уваги сільгосптоваровиробників ! Запрошення на День поля

Дата: 23.06.2021 09:53

На базі Інституту сільського господарства Степу НААН України             24 червня 2021 року відбудеться День поля з питання "Науково-інноваційні досягнення та конкурентоздатність сортів ранніх зернових культур в умовах Центрального регіону України".

Заїзд і реєстрація учасників Дня поля відбудеться з 08.30 до 09.00 год. за адресою: Кропивницький район, с. Созонівка, науково-інноваційний полігон Інституту. Відкриття дня поля о 9.00 год.

В місті Олександрія 13 липня 2021 року з 9.00 год. до 14.00 год. відбудеться перша регіональна польова подія – "УКАБ. Агротехнології. СТЕП". (GPS – координати: 48.6744370, 33.0572060). Організатором заходу виступає ТОВ "АгроВіста".

Під час демопоказів бажаючі ознайомляться з новітніми агротехнологіями, зможуть побачити в роботі зернозбиральні комбайни, сівалки та посівні комплекси, перевантажувачі зерна та зерновози, розкидачі мінеральних добрив, самохідні та причіпні обприскувачі та багато іншої техніки.

Всі бажаючі зможуть взяти безкоштовну участь за умови реєстрації за посиланням: http://bit.ly/2TqBw8x  (додаткову інформацію можна дізнатися за цим же посиланням).