ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення

Дата: 15.06.2021 13:58

Орган виконавчої влади, який проводить обговорення:

Пантаївська селищна рада.

Питання, винесене на обговорення:

надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,01 га в оренду ПАТ «ВФ Україна» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій.

Вирішення питання:

Розміщення базової станції за координатами 48°42'22.68"Пн 32°48'4.59"С (орієнтир кафе «Дубок», кафе «У Валентини») забезпечить покриття якісним мобільним інтернетом та голосовими сервісами автодорогу між населеними пунктами Знам’янка та Пантаївка, залізничний шлях між цими ж населеними пунктами. Дана станція мобільного зв’язку Vodafone забезпечить більш якіснішим покриттям  технологією 4G частину населеного пункту Пантаївка.

ПрАТ «ВФ Україна» один із українських операторів рухомого (мобільного) зв’язку, який враховуючи ліцензійні та соціальні зобов’язання перед Державою щодо надання користувачам послуг зв’язку за встановленими показниками якості згідно з вимогами Закону України «Про телекомунікації», Указу Президента від 08.07.2019 № 497/2019 «Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету», Концепції розвитку телекомунікацій в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.06.2006 № 316-р, Показників якості послуг рухомого (мобільного) зв'язку та їх граничних нормованих рівнів, затверджених наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 19.03.2010 № 147 і зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.04.2010 за № 277/17572, та інших відповідних підзаконних нормативно-правових актів постійно розширює мережу, шляхом розміщення обладнання на об’єктах нерухомості різної форми власності.

Будівництво вежі у даній локації є стратегічним для будівництва нових базових станцій та забезпечення надійності роботи існуючих, що в майбутньому дозволить ще більше покращити якість і наявність послуг у населених пунктах громади і мінімізувати вплив навколишнього середовища (погоди) , відключення електроенергії та інших факторів, які можуть впливати на роботу об’єкта телекомунікації.

Зацікавлені сторони, на які впливає або може вплинути прийняте рішення:

Пантаївська селищна рада, жителі смт. Пантаївка, с. Диківка, с. Бандурівка, с. Ясинуватка, с. Морозівка с. Оліівка

Термін подання пропозицій та відгуків:

з 15 червня по 20 червня 2021 року.

Форма громадського обговорення

Розміщення на веб-сайті селищної ради та сторінці Facebook.

Строк, форма та адреса подання пропозицій та зауважень:

Пропозиції та зауваження до обговорюваного питання  приймаються до 20 червня 2021 року в електронній або письмовій формі за адресою: см. Пантаївка, вул. Миру, 7А, e-mailekonom_pantaevka@ukr.net , https://pantaivska-gromada.gov.ua/

Контактна особа:

Кіріченко Наталія Костянтинівна – начальник відділу економіки, транспорту на сільського господарства апарату Пантаївської селищної ради.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення.

після 20 червня 2021 року на веб-сайті селищної ради та сторінці Facebook

ДОДАТОК