Шановні жителі громади!

Дата: 11.05.2021 10:59

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 420 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848.

Субсидії надаватимуться виключно у грошовій формі та з урахуванням нових правил, що стосуються майнового стану осіб.

Подання заяв з необхідними документами буде здійснюватися з травня по вересень 2021 року для призначення житлової субсидії з 01 травня 2021 року.

Доводимо до Вашого відома, що одразу після отримання оновленої форми заяви та декларації на офіційному сайті та дошках оголошень буде розміщено повідомлення щодо порядку прийому документів для отримання субсидій.