Відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги з місцевого бюджету

Дата: 30.04.2021 11:27

30 квітня 2021 року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Кулика відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги з місцевого бюджету, під час якого було розглянуто 8 звернень громадян щодо надання матеріальної допомоги на лікування, поховання та поліпшення житлових умов.

За результатами розгляду звернень членами комісії були прийняті відповідні протокольні рішення, а саме: згідно з Положенням про надання матеріальної грошової допомоги з місцевого бюджету, затвердженого рішенням виконавчого комітету Пантаївської селищної ради від 23 березня 2021 року № 36, надати матеріальну допомогу 7 особам, відмовити в наданні матеріальної допомоги 1 особі.