ВІДКРИТІ ВАКАНСІЇ. Міжнародна гуманітарна організація  - Mine Advisory Group

Дата: 21.03.2023 11:50

Міжнародна гуманітарна організація  - Mine Advisory Group, що зареєстрована у Сполученому Королівстві  Великої Британії та Північної Ірландії , діяльність якої спрямована на забезпечення безпечного майбутнього для жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від насильства, конфлікту та пов’язаної з ними небезпеки. Захищає людей інформуючи їх про ризики пов’язані з вибухонебезпечними предметами, співпрацює з громадами, щоб знайти та знищити наземні міни, нерозірвані бомби та касетні боєприпаси, співпрацює з національними партнерами та органами влади, щоб забезпечити технічні тренінги та підтримку.

Наразі команда відділу MAG в Україні здійсню пошук чоловіків та жінок за наступними спеціальностями:

• демінерів/фахівців з розмінування територій
  • медиків

MAG будуть проводити навчання на демінерів самостійно та працювати з тимчасово переміщеними особами та усіма категоріями населення, які зацікавлені в працевлаштуванні.

Для термінового отриманні інформації та допомозі у поданні заявки на вакансію прохання звертатися до спеціалістів з пошуку персоналу:

Юлія Нагорна +38 099 224 27 84

Максим Ярошевський +38 099 224 16 20