До уваги керівників підприємств , організацій та громадян!

Дата: 26.07.2022 11:48

До уваги керівників підприємств , організацій та громадян!
З метою підтримання порядку в населених пунктах громади, просимо усіх мешканців та власників приватних будинків, керівників підприємств, установ та організацій підтримувати належний санітарний та естетичний стан населених пунктів, забезпечити своєчасне скошування трави, бур’янів на прилеглих та закріплених територіях підприємств, установ та організацій або на своїх земельних ділянках, біля двору і на прилеглій до них територіях (тротуарі чи зеленій зоні вздовж огорожі до проїжджої частини вулиці).
Звертаємо увагу, що за порушення Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність за ст.152 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення".
Не будьте байдужими! Приєднуйтеся до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї та вулиці. Турбота про чистоту і благоустрій нашої громади – справа кожного мешканця.